ADALBERTO
strona prywatna

Obok filmik instuktażowy: jak zsynchronizować muzykę; tzn jak do iPhone zrzucić muzykę po porzez program iTunes. Moim zdaniem to najprostsza metoda. Choć dziś funkcjonuje Apple Music, więc sprawa wydaje się jeszcze prostsza.

Jak dodać tekst piosenki, tak, by wyświetlał się w trakcie jej odtwarzania na iPhone? Proste: wystarczy kilka kliknięć w programie iTunes. Zapraszam do oglądania. Mam nadzieję, że komuś pomogłem :)

Oprócz iPhonów i innych apple'owskich sprzętów, lubię także pobawić się telefonem z Androidem. Zwłaszcza mam na myśli "chińską myśl techniczną" - dziś telefony z tego kraju są co raz lepsze, a niekiedy o wiele lepsze niż konkurenci renomowanych marek. Tak dla przykładu bawiłem się podróbką ... Samsunga.

Iphone i sprzęt apple'owski to rzeczy, których używam od jakiegoś czasu. Nie wchodzę w dyskusję czyj telefon jest lepszy, czy Android, czy iPhone - obu systemów używałem i oba są super. Obecnie po prostu używam iPhone i jestem z niego bardzo zadowolony. Spełnia moje oczekiwania.

Wiem, że wielu użytkowników ma problemy z obsługą... Pełno jest w necie informacji "jak i co", ale postanowiłem także zrobić kilka filmików instruktażowych... Oto efekty:

 
WITAMWitam.html
OPOKAOpoka.html
iPHONE
GALERIAZdjecia.html