Opoka

Cytat ze strony opokowa.strefa.pl:

Opoka dziś funkcjonuje już nie jako Stowarzyszenie w prawnym sensie tego słowa. Ale nadal jesteśmy Wspólnotą ludzi, którzy spotykają się razem, razem modlą, spędzają czas. Wciąż istniejemy i działamy.

Jak zawsze spotykamy się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w kościele św. Kazimierza, w Koszalinie.

Od strony prawnej rzeczywiście jakoby nas nie było :) ale najważniejsze, że w rzeczywistości żyjemy i mamy się dobrze: radośni i szczęśliwi....

Opoka to wspólnota ludzi, w której znalazłem miejsce dla siebie... Przez wiele lat spotykałem się z ludźmi z Opoki i razem spędzaliśmy czas na modlitwie, na wyjazdach, na poznawaniu ciekawych miejsc. Dziś z racji różnorodnych zajęć, te spotkania odbywają się sporadycznie; tzn moje wizyty w Opoce.

JUBILEUSZ OPOKI

Jesteśmy Stowarzyszeniem, które działa w Koszalinie i zajmuje się wszystkim, co przynosi radość i pozwala być aktywnymi w codziennym życiu. Sami – w większości –jesteśmy niepełnosprawni, a poprzez „Opokę” chcemy stworzyć normalny świat – bez barier, nie tylko architektonicznych. Nasze spotkania odbywają się w Parafii św. Kazimierza w Koszalinie, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 14:00.